Piekarz

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Auchan Polska
Miejsce pracy: Swadzim
Numer referencyjny: SWA/PIK/2018
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Jesteśmy jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, e-commerce AuchanDirect.pl.To ogromna szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych ludzi. Nie możesz jej przegapić!

Hipermarkety Auchan Polska to 21 000 współpracowników w 76 sklepach i 6 platformach logistycznych. Od ponad 20 lat poprawiamy jakość życia i siłę nabywczą klientów. Dbamy o jakość produktów, oferujemy je za najniższą cenę.

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Piekarz

Dostaniesz:

 • Szansę wypiekania produktów zdrowych i różnorodnych
 • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1. dnia pracy
 • Nowe znajomości, wsparcie i profesjonalne szkolenia z zakresu wykonywanych zadań
 • Cenne doświadczenia i możliwości rozwoju w różnych projektach
 • Benefity w postaci opieki medycznej, karty multisport i dofinansowania posiłków, akcjonariat pracowniczy

W zamian za:

 • Zamiłowanie do produktu,
 • Wykształcenie piekarnicze lub podobne,
 • Nastawienie na wysoką jakość,
 • Otwartość i uprzejmość,
 • Nastawienie na współpracę.

Na co dzień zajmujesz się:

 • Doradzaniem klientom,
 • Dbaniem o asortyment i świeżość pieczywa,
 • Wypiekaniem pieczywa,
 • Obsługą maszyn i urządzeń,
 • Uzupełnianiem i oznakowaniem działu,

Chętnie zobaczę Cię w naszym zespole!
Do zobaczenia w Auchan!

Klikając przycisk „Wyślij” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uczestnictwa w postępowaniu rekrutacyjnym. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w ww. celu (w przypadku zaznaczenia odpowiedniego pola również w celu uczestnictwa w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych) jest spółka Auchan Polska Sp. z o.o.

 

DODATKOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych w celu uczestnictwa w postępowaniu rekrutacyjnym jest Państwa zgoda.
Dostęp do Państwa danych osobowych będą mieć:

Pracownicy spółki Auchan Polska Sp. z o.o. oraz spółki eRecruitment Solutions Sp. z o.o. obsługującej wykorzystywany przez nas system do zarządzania procesami rekrutacyjnymi. Pracownicy eRecruitment Solutions Sp. z o.o. mają  dostęp do Państwa danych osobowych w niezbędnym zakresie w trakcie zbierania i bezpiecznego utrwalania  oraz przechowywania danych osobowych w przypadku dokonania koniecznych zmian w systemie, jego napraw itp.;Państwa dane osobowe będą przechowywane:

przez 6 miesięcy od zakończeniu procesu rekrutacyjnego, w którym biorą Państwo udział. W przypadku wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych przed zakończeniem postępowania rekrutacyjnego Państwa dane zostaną usunięte niezwłocznie.
W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody na przetwarzanie Państwa danych na potrzeby przyszłych rekrutacji, będziemy przetwarzać Państwa dane przez 6 miesięcy od wyrażenia takiej zgody. W przypadku wycofania zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji przed upływem 6 miesięcy od momentu wyrażenia zgody, Państwa dane zostaną usunięte niezwłocznie.Przysługuje Państwu prawo do:

żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przeniesienia danych.
*wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez wysłanie wiadomości na adres mailowy, który został podany w formularzu rekrutacyjnym (wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed wycofaniem zgody)
wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych dotyczącej przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych.

Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w celu podejmowania zautomatyzowanych decyzji ani do profilowania.