Projektant-monter-sprzedawca urządzeń automatyki

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ANIM
Miejsce pracy: Żołędowo
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Automatyka przemysłowa

Opis stanowiska:

• Projektowanie i montaż szaf sterowniczych – przyuczamy do pracy

• Obsługa zapytań ofertowych od Klientów,

• Konsultacje techniczne z klientami,

• Doradztwo, sprzedaż produktów i rozwiązań z dziedziny automatyki przemysłowej,

• Realizacja działań posprzedażowych oraz budowanie relacji z Klientami,

• Projektowanie prostych układów automatyki,

• Programowanie urządzeń automatyki.

• Udział w działaniach marketingowych firmy,

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne – elektronika, elektryka, mechatronika, robotyka itp.,

lub średnie – student w/w kierunków,

• Umiejętności manualne potrzebne przy montażu urządzeń elektrycznych,

• Czytanie prostych schematów elektrycznych,

• Znajomość j. angielskiego lub/i niemieckiego na poziomie komunikatywnym,

• Wysoka motywacja do pracy.

• Dyspozycyjność (dla studentów, możliwość dostosowania godzin pracy do zajęć na uczelni).

• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie,

• Fachowe szkolenia techniczne, przygotowujące do pracy na danym stanowisku,

• Szkolenia oraz kursy podnoszące kwalifikacje,

• Możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia,

• Studentom udostępniamy dane, i potrzebne informacje do napisania pracy dyplomowej,

• System płac powiązany z efektami pracy.

Prosimy o przesłanie CV / Listu Motywacyjnego,

wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych.

Firma handlowo usługowo integratorska, w branży automatyki przemysłowej:

ANIM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ul. Jastrzebia 67A

86-021 Żołędowo

lub na e-mail: a.kufel@anim.com.pl    tel. 662 033 606

Odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Z Bydgoszczy możliwy dojazd autobusem nr 94