Sprzedawca/ doradca techniczny

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: AWRUK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Miejsce pracy: Białystok
Oferowane wynagrodzenie brutto: 4000
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Szukamy energicznej osoby do zespołu obsługi naszych klientów.. Praca nie jest nudnym przekładaniem dokumentów. Wymaga świetnej organizacji, podzielności uwagi i radzenia sobie z zagadnieniami technicznymi. Więcej o naszej firmie wawruk.pl

Główne zadania:

przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji handlowych, realizacja zleceń, pozyskiwanie klientów oraz obsługa klientów z biura,

Zapewniamy:

szkolenie asortymentowe oraz zagadnień montażowych, samochód w miarę potrzeb, telefon, komputer, pracę z najlepszymi markami w branży, pracę przy ciekawych projektach, premię od sprzedaży

Wysokość wynagrodzenia jest zależna od posiadanego doświadczenia w dziedzinie prowadzenia projektów i handlu.

Prosimy o przesyłanie CV. Zastrzegamy odpowiedź do wybranych osób.