sprzedawca tkanin

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Raszyn
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2250
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Sklep Tanie Tkaniny w Raszynie poszukuje sprzedawcy. Oczekiwana znajmość zagadnień z branży tkanin i dzianin. Dyspozycyjność w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 18.00. Wynagrodzenie od 2250zł do 3500zł brutto.

Zakres obowiązków:
-Sprzedaż i obsługa klientów;
-Dostarczanie klientom informacji o produktach;
-Obsługa komputera i drukarki fiskalnej;
-Dbanie o należytą ekspozycję towarów oraz porządek w sklepie;
Oczekiwania:

-Znajomość obsługi komputera, programu do fakturowania, kasy fiskalnej;
-Zorientowanie na obsługę Klienta;

-Mile widziane doświadczenie w handlu tkaninami;
-Otwartość i zaangażowanie;
-Dobre zdolności komunikacyjne;
-Dyspozycyjność i elastyczność;
-Samodzielność w działaniu.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV ze zdjęciem w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie.